Tidigare i veckan så tiggde hon pengar och nu har hon tydligen publicerat och sedan tagit bort en text med ett sexuellt innehåll. På sin blogg i ett föräldraforum, eller är det hennes blogg som kallas ett föräldraforum? Det är lite förvirrat att hålla reda på alla turer kring allt som hon ställer till med.
Texter med sexuellt innehåll kan vara eggande, frigörande och även mycket provocerande. Och vad jag kan läsa mig till på nätet så har Anna W denna gång publicerat en text med provocerande sexuellt innehåll.

Aftonbladet 12/7 2013
Sex mellan en vuxen kvinna och en 13-årig pojke.
Aftonbladet beskriver texten så här:
Berättelsen handlar om pojkens relation med en vuxen alkoholiserad kvinna som han ser som sin kärlek – men som egentligen är en förövare som utnyttjar ett barn.
Intressant att Aftonbladet väljer ordet relation.
Ämnet i novellen är provocerande och även intressent, och läs vad jag finner intressant innan ni tänker ”Din perversa Jävel”,
Ämnet för novellen är intressant då man i Sverige oftast har en naiv inställning till sexuella övergrepp med kvinnlig förövare och pojkar som utnyttjas av en kvinna brukar inte lika ofta ses som ett offer, inte på samma sätt som en flicka som utnyttjats av en man.
Pojkar som utnyttjas sexuellt får ofta höra att han är en lycklig jävel som fått lära sig av en erfaren kvinna, men samma sak sägs inte om flickor som utnyttjas av en äldre man.
Dubbelmoral och hyckleri, samt total blindhet inför att sexuella övergrepp kan begås av en kvinna.
Jag får en känsla av att denna senaste text från Anna W, att det som dottern Felicia skrivit i sin bok ”Felicia försvann” är så nära sanningen att det har verkligen hänt.
Att Anna W inte gjorde ett endaste dugg, förutom att efter ett tag kasta ut mannen, när mannen sexuellt utnyttjade några av barnen. Och att hon själv hade inga problem att ha ett sexuellt förhållande med fostersonen som då var 16 år, i klarspråk Anna W utnyttjade pojken sexuellt precis som kvinnan i denna novell gör med pojken.
Är det någon som helst skillnad på det Anna gjorde och det som kvinnan gör i hennes novell ???
Intressant är ju att åldersskillnaden mellan den fosterson som Anna W hade sex med och pojken i novellen är bara 3 år. Sammanträffande eller vad ???
Grooming Anna W har du hört talas om det ???
Grooming, när en vuxen tar sexuell kontakt med ett barn, skapar känslomässiga band med barn i syfte att sänka barnets hämningar inför sexuella övergrepp mot barnet, eller i sexuellt syfte arrangerar ett möte med barn.
Nej, vi har ingen rätt att censurera dig Anna W, du har rätt att publicera din text med sexuella övergrepp på en 13-årig pojke av en vuxen kvinna. Barnporrlagstiftningen är inte skriven så att text med övergrepp på barn anses vara barnporr. Så publicera på du!
För det ger yttrandefriheten dig rätt att göra.
Frågan är hur många som nu är villiga att ge dig pengar, nu när de vet att du skriver noveller med barnsex.
Men du kanske har hittat ett sätt att försörja dig på och kan därmed betala dina räkningar själv.
Media Länkar:
Pedofilnovell får läsarna att koka (Aftonbladet)
Varför inte skriva in sig på AF som alla andra ??? (Ann-Mari’s Blogg)
Skäms Anna Wahlgren, Skäms! (Ann-Mari’s Blogg)
Hon äger 600 000 kvadratmeter mark i Jämtland (skog åker äng) som har ett taxeringsvärde på omkring 2 miljoner kronor och hon sitter och tigger!
http://annhelenarudberg1.blogspot.se/2013/07/anna-wahlgren-maste-tigga.html
Tack Ann Helena för din kommentar,
Ja, man kan ju anse sig som fattig för man istället för att anpassa matsäcken efter plånboken fortsätter leva som vanligt….